Jakie usługi znajdziemy w ofercie biura rachunkowego?

Zainteresowały Cię usługi biura rachunkowego? Nie wiesz, na co dokładnie możesz liczyć? A może liczysz na wskazówki, które rozwieją Twoje wątpliwości? Mamy je dla Ciebie! Poniżej przedstawiamy, jakie usługi można znaleźć w ofercie biura rachunkowości, więc zachęcamy do krótkiej lektury!

Fachowe doradztwo

Biuro rachunkowe zatrudnia najlepszych fachowców z branży, którzy dysponują specjalistyczną wiedzą oraz bogatym doświadczeniem. Do tego ciągle poszerzają swoją wiedzę, kwalifikacje, czy umiejętności, ponieważ tylko w ten sposób są w stanie zapewnić najlepsze wsparcie każdemu, kto będzie go potrzebował. Tak dobre przygotowanie do pracy sprawia, że biuro rachunkowe Warszawa staje się nieocenione wtedy, gdy potrzebne jest fachowe doradztwo. Co ciekawe, możemy na nie liczyć nie tylko w przypadku prowadzenia firmowej księgowości, czy kadr i płac, ale również wtedy, gdy potrzebne nam będzie doradztwo podatkowe. Fachowcy chętnie zajmą się analizą finansową firmy, audytem dokumentacji, czy zapewnią swoje wsparcie wtedy, gdy będziemy szukali skutecznego sposobu na optymalizację podatkową swojego przedsiębiorstwa. Co ważne, na fachowe doradztwo może liczyć praktycznie każdy, kto go będzie potrzebował. Nie ma znaczenia, czy jesteśmy właścicielami małej firmy, czy też prężnie działającego przedsiębiorstwa.

Obsługa księgowości

W ofercie biura rachunkowego możemy znaleźć również obsługę księgową, jak i wiele różnych usług z nią związanych. Możemy zatem liczyć zarówno na jednorazową usługę, jak i kompleksowe wsparcie przy obsłudze firmowej księgowości. Jeśli zdecydujemy się na kompleksowe wsparcie, to fachowcy przejmą na siebie wszystkie zadania, a my będziemy mogli skupić się na prowadzeniu firmy, czy rozwijaniu swojej oferty produktowej lub usługowej. W ramach obsługi księgowej fachowcy chętnie będą prowadzić księgi rachunkowe, księgi podatkowe, czy księgi przychodów i rozchodów. Do tego mogą przejąć na siebie sporządzanie bilansów, sprawozdań, czy nawet deklaracji podatkowych. Jeśli tylko wyrazimy taką chęć, to specjaliści z biura rachunkowego będą nas reprezentować przed organami skarbowymi, co bywa bardzo przydatne, gdy stresują nas tego typu spotkania.

Prowadzenie kadr i płac

Jakby tego było mało, to warto wspomnieć, że w ofercie biura rachunkowego znajdzie się pomoc przy prowadzeniu kadr i płac. Ucieszy to nie tylko tylko z nas, którzy zatrudniają u siebie kilkunastu pracowników, ale również dwóch, czy trzech. Już samo zarządzanie firmą wiąże się z wieloma zadaniami, a co dopiero, gdy trzeba jeszcze prowadzić kwestie wynagrodzeń, czy wyliczania dni wolnych. W takich przypadkach wsparcie biura rachunkowego okazuje się nieocenione, zwłaszcza że fachowcy mogą kompleksowo realizować wszystkie zadania. Na prowadzenie kadr i płac może składać się przygotowywanie listy płac, umów o pracę, umów zlecenie, czy umów o dzieło. Do tego biuro rachunkowe może zająć się wyliczaniem wszelkiego typu składek i należności, a nawet chętnie będzie reprezentować nas przed ZUS-em.

Biuro rachunkowe Warszawa – Petra usługi księgowe

Marszałkowska 126/134

00-008 Warszawa

Tel: 509 003 309

https://www.google.com/maps/?cid=11103345767295333247