Czy ktoś realizuje sprowadzenie zwłok z zagranicy?

W momencie, w którym bliska nam osoba umiera za granicą, stajemy przed bardzo ważnym zadaniem, czyli sprowadzeniem jej zwłok z zagranicy. Nie jest to zadanie proste, tym bardziej w momencie, w którym nie bywaliśmy za granicą i mamy uzasadnione obawy, co do podróży do obcego kraju. Tym bardziej, że może nie być to tanim zadaniem dla rodziny.

Odpowiedź na nasze potrzeby

Na całe szczęście, do dyspozycji wszystkich zainteresowanych rodzin jest sprowadzenie zwłok z zagranicy. Jest to normalna usługa, która realizowana jest przy pomocy firmy, która zajmuje się sprowadzaniem zwłok z zagranicy. Dokładniej mówiąc jest to międzynarodowy zakład pogrzebowy, któremu możemy bez najmniejszych wątpliwości zaufać. Usługa realizowana jest na podstawie naszego upoważnienia, do załatwienia wszystkich formalności i uzyskania zgody na transport zwłok.

Jak to działa dalej?

Kiedy zakład pogrzebowy uzyskuje międzynarodowe pozwolenie, zajmuje się realizacją transportu ciała, drogą powietrzną. Wszystko z zachowaniem wszystkich norm, które są bardzo restrykcyjne i które dają możliwość bezproblemowego transportu zwłok do naszego kraju.