Panele do jodełki klasycznej – czym charakteryzuje się taka podłoga?

Podłoga kładziona na charakterystyczny wzór jodełki to popularne rozwiązanie, które od wielu lat jest stosowane w klasycznych wnętrzach. Dzisiaj jednak możemy liczyć na funkcjonalne jodełka panele, które znacznie ułatwią nam położenie podłogi. Do dyspozycji klientów oddano niedawno kolekcję paneli Trendtime 3 zaprojektowanych przez firmę Parador.

Panele są doskonałą alternatywą dla klepek wymagających czasochłonnego klejenia. Są one znacznie większe i łączą się ze sobą prostopadle za sprawą wygodnych zatrzasków. W ten sposób tworzymy na podłodze charakterystyczna jodełkę. Panele firmy Parador odznaczają się najwyższą jakością wykonania oraz odpornością na wilgoć, dzięki czemu, można je zastosować w wielu pomieszczeniach.

Rozwiązanie jest cenione ze względu na elegancki wygląd, a także wysoki poziom funkcjonalności. Jodełka z paneli podłogowych to obecnie jeden z najmodniejszych wzorów stosowanych we wnętrzach klasycznych oraz skandynawskich. Możemy wybrać jeden z sześciu dostępnych odcieni. Kolekcja Trendtime 3 momentalnie podbiła serca klientów stanowiąc odpowiedź na pytanie o podłogi na jodełkę bez czasochłonnego montażu.